Kampaņas

Izbaudi vieglāku dzīvi. Tagad jaunā iepakojumā!

Tallegg rudens-ziemas sezonas gardumi ir klāt! Gan jaunie, gan Tallegg tradicionālie produkti jau rotā veikalu plauktus jaunos iepakojumos.

Mums ir lieliski jaunumi krāsnī ceptu cāļu mīļotājiem – mūsu produktu klāstu papildinājis cālis cepšanai ar gailenēm un pildītais cālis cepšanai ar dzērvenēm un āboliem. Lai cālis ar gailenēm būtu patiesi gards, papildus gailenēm pievienojām arī krējumu, sviestu, sīpolus un ķiploku. Ar dzērvenēm un āboliem pildītajam cālim pievienota arī paprika, sīpols, melnie pipari, čili un kanēlis. Visi Tallegg cāļi ir ievietoti ērtā cepammaisā. Viss, ko atliek paveikt, ir ievietot cāli cepeškrāsnī un izvēlēties Jūsu iemīļotākās piedevas!

1-2-3 un mūsu jaunā produktu sērija laiskajiem brīvdienu vakariem ir gatava! Tā ir lieliski piemērota tiem, kuri nevēlas pavadīt garas stundas virtuvē, bet joprojām vēlas baudīt kvalitatīvu maltīti. Šajā produktu sērijā atrodami trīs gardi produkti, kas pagatavoti no kvalitatīvas cāļa gaļas: cāļa filejas strēmeles ar saldo krējumu, cāļa gaļas bumbiņas ar sieru krējuma mērcē un cāļa gaļas bumbiņas krējuma mērcē ar āboliem un dzērvenēm. Šie produkti krietni atvieglos Jūsu ikdienu!

Izvēloties mūsu lēni gatavotos produktus, ietaupīsiet vairākas stundas sava dārgā laikā, jo lēni gatavotos produktus pirms pasniegšanas nepieciešams tikai uzsildīt. Šajā rudens-ziemas sezonas produktu klāstā iekļautas lēni gatavotās cāļa kājas Teriyaki marinādē un lēni gatavotais tītara pusstilbs ar grauzdētiem sīpoliem un krējumu. Gaļa, kas vairākas stundas gatavota zemā temperatūrā, viegli nonāk no kaula un ir patiesi sulīga. Minimāla piepūle un uz galda ir gardas vakariņas. Nevienam nav jāzina, kāds ir Jūsu noslēpums!

Izbaudiet vieglāku dzīvi kopā ar Tallegg!