Par uzņēmumu

Darbinieki

Anne Mere

Valdes locekle

Heino Lapiņš

Pārdošanas direktors

E-pasts: Heino.Lapins@hkscan.com

Ilze Graumane

Baltijas finanšu vadītāja

E-pasts: Ilze.Graumane@hkscan.com

Andris Eklons

Noliktavas vadītājs

E-pasts: Andris.Eklons@hkscan.com

Svetlana Ornovksa

Sagādes nodaļas vadītāja

E-pasts: Svetlana.Ornovska@hkscan.com

Aleksejs Šašins

Ražotnes vadītājs

E-pasts: Aleksejs.Sasins@hkscan.com

Uģis Jansons

Tehniskais vadītājs

E-pasts: Ugis.Jansons@hkscan.com

Lelde Blaua

Īpašo klientu tirdzniecības vadītāja

E-pasts: Lelde.Blaua@hkscan.com

Artūrs Zaharevičs

AFH sektora vadītājs

E-pasts: Arturs.Zaharevics@hkscan.com

Laureta Tihonova

Svaigās un marinētās gaļas vadītāja

E-pasts: Laureta.Tihonova@hkscan.com

Vita Kleinšmite

Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja

E-pasts: Vita.Kleinsmite@hkscan.com

Krists Junga

Kategoriju speciālists

E-pasts: Krists.Junga@hkscan.com

Gatis Buls

Reģionālais tirdzniecības pārstāvis

E-pasts: Gatis.Buls@hkscan.com

Jānis Megnis

Tirdzniecības pārstāvis (Kurzeme)

E-pasts: Janis.Megnis@hkscan.com

Kristīne Misiņa

Tirdzniecības pārstāvis (Vidzeme)

E-pasts: Kristine.Misina@hkscan.com

Dace Stankeviča

Tirdzniecības pārstāvis (Rīga, Daugavas labais krasts)

E-pasts: Dace.Stankevica@hkscan.com

Sanita Šulca

Tirdzniecības pārstāvis (Daugavas kreisais krasts)

E-pasts: Sanita.Sulca@hkscan.com